Main Menu

Strefa Wellness

Wielu z nas sięga po czekoladę kiedy jesteśmy zmęczeni, czy też zestresowani! Powód jest bardzo oczywisty. Kakao zawiera teobrominę, która pobudza hormon odpowiadający za spokój, relax i nasze szczęście! Dlatego też zabieg na ciało z wyciągiem z kakaowca zatrzymuje procesy starzenia się skóry, wyszczupla.

Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób z nadmiarem tkanki tłuszczowej , ze zmianami cellulitu oraz rozstępami. Łagodzi on również stres i pomaga zwalczać niektóre stany zapalne skóry. Najważniejszymi składnikami cynamonu są olejki lotne, garbniki, żywice, śluzy i skrobia dlatego tez ma znakomite zastosowanie w medycynie w : przeziębieniach, stanach zapalnych skóry, bólach mięśniowych, biegunce, impotencji itp.

Zabieg ten jest przeznaczony dla każdego kto potrzebuje odżywienia i rewitalizaji swojego ciała! Działanie rewitalizujące zabieg zawdzięcza witaminom z grupy B i C, oligoelementów, enzymów oraz katalizatorów energetycznych. Bardzo istotną zaletą tego zabiegu jest jego działanie bakteriostatyczne, a występuje ono dzięki dużej zawartości potasu w kosmetykach używanych w "Honey SPA".