Main Menu

Komfortowe pokoje
Delfin Spa Świnoujście
Zabiegi lecznicze Spa
Otoczenie hotelu
Baza zabiegowa
Otoczenie hotelu
Previous Next Play Pause

Witamy w Villi Delfin SPA w Świnoujściu

Pragniesz odpoczynku na plaży przy szumie fal , wdychając  czyste, zdrowe, nadmorskie powietrze? Odkryj uroki miasta Świnoujście i skorzystaj z pobytu w klimatycznej  „Villi Delfin SPA”. Zapraszamy z rodziną, ukochaną osobą, przyjaciółmi czy też na wypoczynek w pojedynkę. Zapewniamy komfort oraz wspaniały relaks w rodzinnej atmosferze.

Szczególny klimat miasta Świnoujście, charakteryzuje się zwiększoną zawartością jodu w powietrzu, którą wykorzystuje się w leczeniu wielu schorzeń. Przebywanie w tym klimacie korzystnie wpływa na leczenie chorób dróg oddechowych i alergii.  Bardzo bliskie położenie plaży (Villa znajduję się zaledwie 100 metrów od nadmorskiej promenady) sprawi, że wypoczynek nad morzem będzie niezwykle udany i pozostawi cudowne wspomnienia.

Oferty specjalne

W ofercie Villi Delfin Spa posiadamy w pełni wyposażone, komfortowe pokoje z balkonami o wysokim standardzie. Zobacz galerię zdjęć.

 

zobacz więcej

Chwila dla ciała i duszy

Naszych Gości zachęcamy do skorzystania z szerokiej gamy zabiegów leczniczych, kosmetycznych oraz regenerujących.

 

zobacz więcej

Jesteśmy na Facebooku

Rezerwacje

Aby zarezerwować pokój, prosimy zadzwonić (lub wysłać fax) pod numer tel. (+48 91) 321 27 57 albo wypełnić i wysłać formularz.

 

zobacz więcej